Dokarmianie czworonoga suchą karmą czy mokrą – odmienności

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów w ich propozycji można wyszukać karmy dla dojrzałych czworonogów, a dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dorosłych wyraźnie się różni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze zapewnia? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na owe pytania i także opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree opracowała dwa modele karm: karmy suche oraz karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe kluczowe w propozycji marki odkryjemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich ras piesków oraz 3 typy żywności dane dla piesków odmian małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana przez szereg profesjonalnych specjalistów z wiedzą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najefektywniejszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i ryż, które są doskonałe dla drobnych żołądków małych czworonogów. Także karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest pomocna szczeniętom w czasie szybkiego wzrostu. Prócz walorów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, olbrzymią porcję mięska (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Karmienie psów najlepszymi karmami sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce czy w torebce) posiada świeże mięsne kąski zanurzone w galaretce, która usprawnia wchłanianie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie tylko smaczna, lecz także właściwa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze winne za solidne i także zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), powiększające odporność (witamina E oraz minerały) i wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Streszczając oferta marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest dość bogata, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy wytworzone przez firmę, która jest na rynku od wielu lat oraz nadal doskonali swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim i doradców z jakimi współdziała. Dzięki temuż są więc to karmy bezbłędnie dopasowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt również ze względu na walory kaloryczne, jak także smakowe.

You may also like...